همه MBA در یک کتاب

همه MBA در یک کتاب، چاپ اول

«همه MBA در یک کتاب» به معرفی یکصد مهارت کاربردی برای مدیریت در سازمان‌ها می‌پردازد. از یاد نبرید که در آینده جدید کسانی پیشرو و پایدار هستند که از قبل برای آن آماده باشند.
هرچند که به‌گفته کارشناسان، خواندن MBA هیچ تضمینی برای موفقیت نیست اما حداقل کاری است که در عصر پیچیده رقابتی و متغیر امروز می‌توان انجام داد. این کتاب نیز بدون ارائه توضیحات فنی، اطلاعات خوبی درباره MBA پیش روی خوانندگان می‌نهد.
در ترجمه کتاب نیز در کنار تلاش برای حفظ امانت، تغییرات بسیار اندکی در برخی مثال‌ها صورت گرفته تا کاری متناسب با روحیه و فرهنگ خوانندگان ایرانی ارائه شود.
در ابتدای هر فصل نیز مصرعی از مولانا متناسب این کتاب نوشته جو اوئن بوده و در نشر سایبان وابسته به هولدینگ دیده‌بان توسط علیرضا صالحی ترجمه و منتشر شده‌است.
مطالعه این کتاب به‌عنوان مکملی برای دانش‌آموختگان MBA که نیازمند مرور دروس هستند و نیز برای علاقه‌مندان ورود به این دوره‌ها مفید است. ضمن آنکه به‌عنوان کتابی در زمینه مدیریت دربرگیرنده حوزه‌های اصلی تخصصی برای مدیران کشور است و می‌تواند برای مدیران سازمانی نیز مفید واقع شود.
به‌خاطر داشته‌باشید که MBA شما را در مدیریت یا هیچ رشته فنی دیگری استاد نمی‌کند، اما به شما دیدی کلی در اصول مدیریت شاخه‌های مختلف می‌دهد و دانش ضمنی شما را به دانش عینی تبدیل می‌کند.
با خواندن این کتاب گویی یک دوره فشرده MBA را گذارنده‌اید. لذت خواندن این کتاب را که همه‌چیز درباره MBA بسیار مختصر و مفید در آن آمده‌است از خود دریغ نکنید.